הכוח האדיר של הנחת תפילין, עם הוכחה מדעית לכך.

 

הנחת תפילין – "וקשרתם לאות על ידך ויהיו לטוטפות בין עינך" זה מה שביקש בורא עולם מכל יהודי. יותר נכון לומר שהבקשה הזאת היא בכלל מתנה. ממש ככה להניח תפילין זאת מתנה אדירה. בהמשך המאמר תבינו למה. ויותר מזה גם תקבלו הוכחה שהתפילין הן מתנה.

התפילין הן כמו אנטנות המזרימים אור אלוקי  למוח ששם שוכנת הנשמה ששם שוכנת הנשמה, וללב ששם משכן הרצונות של האדם והרגשות שלו.

הדבר המדהים בתפילין, שכאשר המוח קולט את האור מהתפילין, האור שבתפילין יגרום לאותו אדם שהניח אותם לחשוב במשך היום ביתר צלילות. אדם שמרגיל את עצמו להניח תפילין כל יום, הופך להיות אדם יותר צלול במשך הזמן.

ומה קורה כאשר הלב קולט את האור מהתפילין? פשוט מרגישים יותר טוב. וכל אדם שיתמיד בהנחת תפילין פשוט ירגיש מיום ליום הרבה יותר טוב, ובנוסף הרצונות שלו יהפכו לרצונות יותר מתוקנים.

לכל מי שיש לו ספק בכך שהתפילין מאירות את המוח ואת הלב. יכול לראות את התמונה הבאה שמוכיחה איך נראית ההילה של האדם לפני שהוא מניח תפילין ואיך נראית ההילה אחרי שהוא מניח תפילין.

מדובר במצלמה מיוחדת שיכולה לקלוט את צבעי ההילות של כל אדם ואדם.

ניתן לראות בברור שלפני ההנחה של התפילין ההילה הייתה צהובה. הילה צהובה משמע תדר אנרגטי נמוך ובסיסי. הילה הכחולה משמע תדר אנרגטי גבוה יותר. ההילה הסגולה משמע תדר אנרגטי ממש ממש גבוה.

שימו לב שלפני ההנחה של התפילין ההילה היתה צהובה, ואחרי ההנחה של התפילין ההילה הפכה לכחולה או סגולה.

אדם שיתפלל עם התפילין ממש חזק ובכוונה יוכל להצליח להגיע לתדר האנרגטי של ההילה הסגולה.

חשוב לציין שכאשר האדם עושה עברות הוא גורם לחורים בנשמה שלו. ההנחה של התפילין מסייעת לסגור את החורים האלו. התוצאה היא שפשוט האדם מרגיש הרבה יותר טוב, ובנוסף מתקן תיקונים לנשמה שלו.

הדבר הכי חשוב זה להתמיד, כי לא תמיד ישר מרגישים בהבדל. למרות שכבר מההנחה הראשונה יש הבדל גדול. את השינוי העוצמתי והחיובי מרגישים לאורך זמן. חשוב להבין שהסבלנות משתלמת בעולם הזה ובטח שגם בעולם הבא.

כיצד מניחים תפילין?

 

 

מאמרים נוספים שעשויי לעניין אתכם:

אהבתם? שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook