ציצית

ציצית – רוצים להיות מוגנים מאנרגיות שליליות? רוצים להיות מוגנים מעין הרע? מרוח רעה? ובכלל מכל פגע רע?

אז התשובה שלכם היא מצוות ציצית. יש רגעים בחיים שמרגישים שהכל הולך רע. לא נעים ליד אנשים מסוימים. יש בלבול. תחושה של מזל רע. תכלס, סיכוי מאוד גבוה שכל הקשיים האלה מגיעים כתוצאה מאנרגיות שליליות שבאות מהסביבה. הציצית היא מגן. התמדה במצווה זו יכולה להגן עליכם מכל אנרגיה שלילית שמגיעה מהסביבה. כאשר אתם מוגנים מאנרגיות שליליות, פשוט הרבה יותר קל להצליח בחיים.
שכר ציצית
סיבה נוספת שבגללה לא כדאי לפספס את לבישת הציצית היא שאתם מקבלים עליה שכר על כל שניה ושניה במשך כל היום וכל הלילה. שכר גם בעולם הזה וגם בעולם הבא.
רוצים לחזור בתשובה וקשה לכם?
אין לכם מושג כמה שהציצית יכולה לעזור לכם במטרה זאת. כתוב במפורש  "וּרְאִיתֶם אֹתוֹ, וּזְכַרְתֶּם אֶת כָּל מִצְוֹת ה'". כאשר הציצית עליכם. אתם פשוט זוכרים יותר טוב את המצוות. הציצית היא סגולה לזיכרון יותר טוב. תחשבו על זה היא עוזרת לכם לזכור את המצוות, זאת אומרת שבאופן אוטומטי אתם תקיימו יותר מצוות. המצוות יהפכו את הראש שלכם ליותר צלול. פשוט, אם אתם צלולים יותר אתם זוכרים יותר.
כיצד ציצית תעזור לכם נגד סיוטים בלילה?
חלומות מפחידים, באים הרבה פעמים כתוצאה מאנרגיות שליליות שמופנות אליכם מהסביבה. הציצית בכוחה להגן עליכם מאנרגיות אלה. לא תמיד באופן מוחלט. אבל אין ספק שהציצית תעזור לכם מאוד בהתמודדות עם חלומות אלו.
כיצד הציצית הצילה את הבחור בתאונת דרכים?
הבחור עבר תאונת דרכים ונפצע בכל חלק בגופו. החלקים היחידים שלא נפגעו הם החלקים שהציצית הסתירה. סיפור אמיתי על אדם שעבר מוות קליני.

הסיפור המלא בסרטון שלפניכם

מאמרים נוספים שעשויי לעניין אתכם:

אהבתם? שתפו את החברים

שיתוף ב facebook
Facebook